Op 23 oktober 2024 doen we de kick-off van ons open atelier voor de leerlingen. Maar wat is dat nu juist, een open atelier. Laat het ons even uitleggen:
Zin om je creativiteit de vrije loop te laten na de lesuren? Dat kan tijdens de open ateliers van de Kunsthumaniora!
Elke woensdagnamiddag heb je de kans om aan de slag te gaan op een eigen werkplek. Je kan er ook genieten van het samen creëren. Of je nu een idee wil uitproberen, een nieuwe techniek wil ontdekken, een artistieke skill wil verbeteren, verder wil werken aan een lopende lesopdracht, hulp en feedback wil krijgen bij je PAT of gewoon een andere spannende uitdaging wil aangaan – alles is mogelijk! Er is altijd een vakleerkracht aanwezig om je te begeleiden. Je kan er zelfs tips krijgen voor het maken van een portfolio met fotografie of video.
Kies zelf bij welk open atelier je wil aansluiten. Je kan ook telkens een ander open atelier volgen. Deelname is op eigen initiatief. Je hoeft je niet op voorhand in te schrijven, en je bepaalt zelf wanneer en hoe vaak je komt.